Рашисти знову вдарили по енергетиці Сумщини

Сьогодні, 13 січня, на території об’єкта критичної інфраструктури Путивльської громади впав ворожий БПЛА.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

На щастя постраждалих серед населення немає. Але без світла залишилися 185 населених пунктів у Конотопському та Сумському районах.

Рекомендуємо

 Критична інфраструктура та системи життєзабезпечення переведені на резервні джерела живлення.

На місці падіння БПЛА працюють фахівці.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів