Роменська депутатка облаяла в соцмережі бійця ЗСУ, який є депутатом.
Про це розповідають Сумські дебати, пишуть Суми24.
Депутатка Роменської райради Тетяна Ярош вкрила матюками старшого солдата ЗСУ, який отримав “Золотий хрест”. Допис, що принижує честь і гідність Сергія Федини, який у цивільному житті є депутатом Сумської облради, депутатка розмістила у соцмережі. Для цього вона обрала публікацію Дмитра Менька, який вітав старшого солдата з нагородою та прокоментувала допис, вимаравши у багнюці своєї ненависті усіх причетних.
Яка мета у таких дописах зрозуміло усім — внести розбрат та знецінити героїзм бійців ЗСУ, які захищають Україні.
З цього приводу поліція відкрила кримінальне впровадження, яке за два місяці нікуди не просунулося, бо депутатка з команди одіозного мера м.Ромни.
А нещодавно депутатка Ярош почала на своїй сторінці у фейсбуці принижувати президента України. Цікаво, а це теж їй зійде з рук чи правоохоронці все ж таки почнуть виконувати свій обов’язок?




