Росіяни двічі атакували Хутір-Михайлівський: є постраждалі та руйнування

Хутір-Михайлівський у Сумській області 3 та 4 липня опинився під інтенсивним обстрілом з боку російських військ.

Про це повідомила секретарка Дружбівської міської ради Інна Родоман, пишуть Суми24.

Лише 3 липня зафіксували щонайменше 17 вибухів. Обстріли тривали майже весь день. Російські сили застосували FPV-дрони та безпілотники типу «Молнія». Внаслідок ударів п’ять разів було влучено в адміністративну будівлю. Один місцевий житель зазнав легких поранень — після звернення до медиків йому надали допомогу, загрози життю немає.

Рекомендуємо

Вже наступного дня, 4 липня, атаки продовжилися. З самого ранку, о 5:30, окупанти знову вдарили FPV-дронами по тій самій адмінбудівлі.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів