Ранок 12 вересня у селі Битиця Сумської громади розпочався із трагічних новин: російські війська завдали ракетного удару по житловому сектору. Внаслідок атаки загинули двоє мешканців села, ще п’ятеро отримали поранення.
Після обстрілу у селі спалахнула масштабна пожежа. Під час її гасіння рятувальники зазнали повторних обстрілів, але, попри небезпеку, вдалося повністю ліквідувати всі осередки займання, повідомляють у ДСНС Сумщини.

У зв’язку з трагедією у Сумській громаді 12 вересня оголошено Днем жалоби. На знак скорботи в мерії підтвердили загибель трьох людей, приспустили державні прапори, скасували розважальні заходи та заборонили звучання розважальної музики у громадських місцях і транспорті.
Нагадаємо, що цього ранку один мешканець міста Суми загинув від ворожих “шахедів”, а двоє жителів Битиці стали жертвами ракетного удару.




