Шахеди знову аткували Суми й поцілили у Сумську ОДА

Сьогодні вранці центр Сум знову опинився під атакою російських окупантів. Ворожий безпілотник влучив у дах будівлі Сумської обласної державної адміністрації. За попередніми даними, постраждалих немає.

Про це повідомили в Сумській ОВА, пишуть Суми24.

Такі обстріли мають системний характер — ворог цілеспрямовано б’є по адміністративних та цивільних об’єктах, намагаючись залякати населення.

Рекомендуємо

Влада закликає мешканців і гостей регіону під час повітряних тривог триматися подалі від адмінбудівель та об’єктів критичної інфраструктури, щоб уникнути небезпеки.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів