Сьогодні вранці центр Сум знову опинився під атакою російських окупантів. Ворожий безпілотник влучив у дах будівлі Сумської обласної державної адміністрації. За попередніми даними, постраждалих немає.
Про це повідомили в Сумській ОВА, пишуть Суми24.
Такі обстріли мають системний характер — ворог цілеспрямовано б’є по адміністративних та цивільних об’єктах, намагаючись залякати населення.
Рекомендуємо
Влада закликає мешканців і гостей регіону під час повітряних тривог триматися подалі від адмінбудівель та об’єктів критичної інфраструктури, щоб уникнути небезпеки.




