Сьогодні 22 січня знову застосовано ГАВ та СпецГАВ для Сум та області (оновлюється)

Згідно з розпорядженням НЕК "Укренерго" зранку 22 січня на Сумщині діють ГАВ та спецГАВ.

З 8:26 Сумиобленерго повідомило про застосування ГАВ для 1-5 черги.

З 8:53 почали діяти ГАВ для усіх 10 черг у повному обсязі.

О 8:56 було застосовано СпецГАВ для 1 черги.

Рекомендуємо

UPD. О 15:50 введено додатково СпецГАВ (2 черга).

Що таке СГАВ і Спец ГАВ та як їх застосовують в енергосистемі

СГАВ, або Спец ГАВ (спеціальний графік аварійних відключень), — це комплекс заходів, який застосовують для масштабного розвантаження енергосистеми. Йдеться про відключення ліній електропередачі напругою 35–110 кВ, а також трансформаторів і секцій шин на підстанціях відповідного класу напруги — 35–110 кВ.

Запровадження та скасування ГАВ і Спец ГАВ відбувається виключно за спеціальною командою диспетчера НЕК «Укренерго». При цьому важливо враховувати: у разі застосування таких графіків неможливо завчасно повідомити споживачів про тривалість знеструмлення.

Населення просять економно споживати електрику під час дії ГАВ та СпецГАВ.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів