Побоюючись контрнаступу ЗСУ, рашисти підірвали Каховську ГЕС. Наразі відбувається евакуація населення та рятувальні роботи. Президент зібрав РНБО з цього приводу.
Про підрив Каховської ГЕС повідомляє голова Херсонської ОВА, пишуть Суми24.
Як вже повідомило. Укргідроенерго, відновленню зруйнована дамба не підлягає. Ця споруда утримувала понад 18 млн. кубометрів води й тепер вони всі потраплять до Дніпра. Вже відбувається різке підтоплення територій Херсонської області й звідти ДСНС встигло евакуювати 700 людей й рятувальна операція продовжується.
Оперативне командування “Південь” видало “методичні вказівки” для тих, хто зараз ще перебуває в небезпечній зоні.
Президент зібрав РНБО з приводу техногенної катастрофи та евакуації населення.
За повідомленням голови Херсонської облради Олександра Самойленка, критичний рівень води о Дніпрі очікують об 11:00.
Сумщина готується прийняти евакуйованих з Херсонської області, повідомляє Сумська міськрада.




