Сьогодні 6 червня вночі рашисти підірвали греблю Каховської ГЕС

Побоюючись контрнаступу ЗСУ, рашисти підірвали Каховську ГЕС. Наразі відбувається евакуація населення та рятувальні роботи. Президент зібрав РНБО з цього приводу. 

Про підрив Каховської ГЕС повідомляє голова Херсонської ОВА, пишуть Суми24.

Як вже повідомило. Укргідроенерго, відновленню зруйнована дамба не підлягає. Ця споруда утримувала понад 18 млн. кубометрів води й тепер вони всі потраплять до Дніпра. Вже відбувається різке підтоплення територій Херсонської області й звідти ДСНС встигло евакуювати 700 людей й рятувальна операція продовжується.

Рекомендуємо

Оперативне командування “Південь” видало “методичні вказівки” для тих, хто зараз ще перебуває в небезпечній зоні.

Президент зібрав РНБО з приводу техногенної катастрофи та евакуації населення.

За повідомленням голови Херсонської облради Олександра Самойленка, критичний рівень води о Дніпрі очікують об 11:00.

Сумщина готується прийняти евакуйованих з Херсонської області, повідомляє Сумська міськрада.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів