Сьогодні 7 жовтня з 12:00 в Сумах розпочав роботу додатковий штаб для допомоги постраждалим від обстрілів у приміщенні школи №5.
Про це інформує Сумська МВА, пишуть Суми24.
Як пояснив Олексій Дрозденко, через почастішавши напади рашистів на Суми та район, значно зросла кількість постраждалих й продовжує збільшуватися щодня.
Рекомендуємо
Тому керівництво міста ухвалило рішення про відкриття другого штабу у школі №5.
Всі, чиє житло зазнало ушкоджень чи було зруйновано, можуть звернутися сюди для отримання інформації та допомоги в отриманні відшкодування від держави.
При собі потрібно мати паспорт, ІНН та документи на будинок/ квартиру, повідомив Олексій Дрозденко у своєму телеграм-каналі.




