24 серпня у Сарнах відбувся розіграш Суперкубка України з гандболу серед чоловічих команд. У запеклому фіналі команда «Мотор» з Запоріжжя впевнено обіграла «Одесу» з рахунком 32:18.
В складі переможців виступали студенти Сумського державного університету Іван Бондал та Олексій П’ятак, а також випускники університету Іван Черевко і Данило Рагозін. Їхній внесок став ключовим у досягненні переконливої перемоги.
Не менш помітними були й гравці «Одеси» — серед них також виступали студенти СумДУ: Олександр Колесніков, Віктор Маломан та Степан Николюк, які показали яскраву гру, попри поразку команди.
Цей тріумф підкреслює роль СумДУ у розвитку спортивних талантів і демонструє, що університет готує сильних спортсменів, здатних виступати на найвищому рівні.




