Сум’яни заборгували Міськводоканалу понад 87 млн.грн.
Про це повідомляє КП “Міськводоканал”, пишуть Суми24.
КП “Міськводоканал” має величезні борги за використану електроенергію та існує постійна загроза відключення світла. Однією з причин виникнення цієї заборгованості є те, що містяни дуже погано сплачують за воду та водоведення. На сьогодні борги мешканців міста складають понад 87 млн.грн.
Рекомендуємо
КП “Міськводоканал” просить абонентів вчасно оплачувати рахунки. Для того, щоб погасити борг, можна укласти договір реструктуризації боргу. Уточнити інформацію про заборгованість можна за телефонами (050)3423448, (050)3423138, (050)4474042, (067)5761056 або звернутися за адресою: вул. Білопільський шлях, 9, каб. 4 (І поверх).




