Сумщина частково без світла: ворожі обстріли та негода наробили лиха

Частина споживачів на Сумщині сьогодні 7 квітня перебуває без електропостачання.

Сьогодні 7 квітня станом на 11:00 частина споживачів у Сумській області все ще залишається без електропостачання через російські атаки по енергетичній інфраструктурі.

Про це повідомляє “Укренерго”.

Проблеми зі світлом також зафіксовані в Донецькій, Запорізькій, Чернігівській, Харківській, Херсонській та Одеській областях. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, енергетики вже виконують аварійно-відновлювальні роботи.

Рекомендуємо

Окрім цього, негода спричинила додаткові відключення — без електроенергії залишилися понад 170 населених пунктів у дев’яти областях України. Ремонтні бригади працюють над усуненням наслідків.

Водночас рівень споживання електроенергії залишається в межах сезонної норми: станом на 9:30 7 квітня він відповідав показникам попереднього дня. Напередодні вечірній максимум зріс на 1,1% у порівнянні з п’ятницею через похолодання.

Українців, зокрема жителів Сумщини, закликають економно використовувати електроенергію та по можливості не вмикати потужні прилади у години пікового навантаження — з 18:00 до 22:00. Ситуація в енергосистемі може змінюватися.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів