Сьогодні 7 квітня станом на 11:00 частина споживачів у Сумській області все ще залишається без електропостачання через російські атаки по енергетичній інфраструктурі.
Про це повідомляє “Укренерго”.
Проблеми зі світлом також зафіксовані в Донецькій, Запорізькій, Чернігівській, Харківській, Херсонській та Одеській областях. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, енергетики вже виконують аварійно-відновлювальні роботи.
Окрім цього, негода спричинила додаткові відключення — без електроенергії залишилися понад 170 населених пунктів у дев’яти областях України. Ремонтні бригади працюють над усуненням наслідків.
Водночас рівень споживання електроенергії залишається в межах сезонної норми: станом на 9:30 7 квітня він відповідав показникам попереднього дня. Напередодні вечірній максимум зріс на 1,1% у порівнянні з п’ятницею через похолодання.
Українців, зокрема жителів Сумщини, закликають економно використовувати електроенергію та по можливості не вмикати потужні прилади у години пікового навантаження — з 18:00 до 22:00. Ситуація в енергосистемі може змінюватися.




