Голова Сумської ОВА Олег Григоров підписав розпорядження, яким визначив департамент капітального будівництва координатором робіт із реконструкції та зміцнення інженерно-технічного захисту важливих об’єктів.
Про це інформує Сумська ОВА.
Йдеться про реалізацію проєктів, фінансування яких передбачено з резервного фонду держбюджету — понад 500,3 мільйона гривень. Відповідно до урядового розпорядження №1135-р, ці гроші мають піти на заходи, спрямовані на підвищення обороноздатності держави та запобігання техногенним надзвичайним ситуаціям.
Одержувачем коштів визначено Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області. Основна частина фінансування піде на будівництво захисних споруд для об’єктів паливно-енергетичного комплексу та систем життєзабезпечення — теплопостачання, водопостачання й водовідведення.




