Сумщина отримає 500 млн грн: Григоров повідомив, куди підуть кошти

На Сумщині розпочинається масштабне оновлення критичної інфраструктури, яке коштуватиме 500 млн грн.

Голова Сумської ОВА Олег Григоров підписав розпорядження, яким визначив департамент капітального будівництва координатором робіт із реконструкції та зміцнення інженерно-технічного захисту важливих об’єктів.

Про це інформує Сумська ОВА.

Йдеться про реалізацію проєктів, фінансування яких передбачено з резервного фонду держбюджету — понад 500,3 мільйона гривень. Відповідно до урядового розпорядження №1135-р, ці гроші мають піти на заходи, спрямовані на підвищення обороноздатності держави та запобігання техногенним надзвичайним ситуаціям.

Рекомендуємо

Одержувачем коштів визначено Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області. Основна частина фінансування піде на будівництво захисних споруд для об’єктів паливно-енергетичного комплексу та систем життєзабезпечення — теплопостачання, водопостачання й водовідведення.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів