Сумщина отримає 8 млн. грн з держбюджету на боротьбу з домашнім насильством

Сумщина отримає 8 млн. грн з держбюджету на боротьбу з домашнім насильством.

Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Ці гроші підуть на створення та підтримку соціальних служб, що захищають, допомагають та надають прихисток постраждалим від домашнього насильства.

Рекомендуємо

Ці кошти планують розподілити наступним чином між громадами:

  • Конотопська ТГ 1,7 млн.грн;
  • Кролевецька ТГ – 1,5 млн. грн;
  • Шосткинська ТГ – 2 млн.грн.

Друга частина грошей залишиться у Сумській ТГ та буде також спрямована на соціальний захист та допомогу жертвам домашнього насилля.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів