Після чергової масованої ракетно-дронової атаки росії Сумщина опинилася серед регіонів, де зафіксували проблеми з електропостачанням. Про це повідомили в Укренерго.
За даними енергетиків, удари були спрямовані по об’єктах критичної інфраструктури, зокрема енергетичного сектору. На ранок без світла залишилися абоненти у Сумській, Харківській, Полтавській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Львівській, Волинській, Хмельницькій, Чернігівській, Київській областях та у столиці.
У Укренерго зазначили, що аварійно-відновлювальні роботи стартували одразу після того, як це дозволила безпекова ситуація. Фахівці працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути електропостачання споживачам.
Також українців попросили економніше користуватися електроенергією у вечірні години. Особливо рекомендують обмежити використання потужних електроприладів з 18:00 до 22:00 та не вмикати кілька таких пристроїв одночасно.
Окрім наслідків атаки, ситуацію ускладнила негода. Через грози та сильний вітер на ранок були повністю або частково знеструмлені понад 50 населених пунктів у Полтавській та Дніпропетровській областях. Ремонтні бригади вже проводять роботи з відновлення мереж.




