Сумська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з міжнародною благодійною організацією “Медейер”.
Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті Сумської міськради, пишуть Суми24.
Сьогодні відбувся “круглий стіл”, в якому взяли участь очільник Сумської міськради Олександр Лисенко, члени міськради, мешканці Сумської громади та представники благодійної організації.
МБО “Медейер” зараз дуже активно допомагає українським громадам відновлювати інфраструктуру, надає гуманітарну та фінансову допомогу, особливу увагу приділяють ВПО.
На Сумщині деякі громади вже отримали допомогу від благодійної організації. Так, міські лікарні отримали необхідне медичне обладнання та ліки. Керівництву громад надали будівельні матеріали для ремонту пошкодженого житлового фонду та промислових будівель. Мешканці громад і ВПО отримали фінансову допомогу, продуктові набори та ліки.
Тому співпраця с МБО “Медейер” дуже важлива для всієї Сумщини, бо їх підтримка допомагає підтримувати належний рівень життя кожного члена громади.




