Сумська комунальна установа “Берегиня” отримала німецький гранд і придбала електровелосипеди

Муніципалітет Зіндельфінгену виділив 264 тисячі гривень у вигляді гранту комунальній установі “Берегиня” у Сумах.

Про це повідомила Сумська міськрада, пишуть Суми24.

Організація “Берегиня” займається соціальною допомогою незахищеним шарам населення і доставляє у віддалені селища Сумської громади ліки та необхідні речі.

Рекомендуємо

Завдяки гранту вони змогли придбати 8 електровелосипедів й тепер соцпрацівниці зможуть дістатися до Стецьківки, Піщаного, Пушкарівки та інших селищ швидше і не залежати від муніципального транспорту.

Також соціальні патрулі зможуть швидше реагувати на появу безхатьків і надати їм допомогу за потреби. Таким чином придбання цих велосипедів допоможе організації працювати більш ефективно.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів