ФК «Вікторія» здобула перемогу у 1/32 фіналу Кубка України сезону-2025/26 та офіційно пройшла до наступного етапу змагань — 1/16 фіналу.
Змагання тривали з 22 по 25 серпня, у них взяли участь 56 команд: 8 переможців кваліфікаційного раунду, 32 клуби ПФЛ, 4 представники ААФУ та 12 команд української Прем’єр-ліги (без учасників єврокубків). Переможці 28 поєдинків 1/32 фіналу отримали право продовжити боротьбу, де до них приєдналися ще чотири команди України, що виступають у єврокубках: «Динамо», «Шахтар», «Полісся» та «Олександрія».
Разом із сумською «Вікторією» до 1/16 фіналу пробилися такі клуби, як «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк), «Металіст» (Харків), «Чорноморець» (Одеса), «Карпати» (Львів) та інші. Список команд продовжує поповнюватися після завершення усіх матчів.
Вболівальники можуть переглянути усі поєдинки 1/32 фіналу у відкритому доступі на YouTube-каналі УПЛ ТБ.
Для сумської «Вікторії» це вже значний крок уперед у національному турнірі, а наступний етап обіцяє ще цікавіші матчі та можливість зустрітися із провідними командами України.




