Сумська «Вікторія» пройшла до 1/16 фіналу Кубка України з футболу

ФК «Вікторія» здобула перемогу у 1/32 фіналу Кубка України сезону-2025/26 та офіційно пройшла до наступного етапу змагань — 1/16 фіналу.

Змагання тривали з 22 по 25 серпня, у них взяли участь 56 команд: 8 переможців кваліфікаційного раунду, 32 клуби ПФЛ, 4 представники ААФУ та 12 команд української Прем’єр-ліги (без учасників єврокубків). Переможці 28 поєдинків 1/32 фіналу отримали право продовжити боротьбу, де до них приєдналися ще чотири команди України, що виступають у єврокубках: «Динамо», «Шахтар», «Полісся» та «Олександрія».

Разом із сумською «Вікторією» до 1/16 фіналу пробилися такі клуби, як «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк), «Металіст» (Харків), «Чорноморець» (Одеса), «Карпати» (Львів) та інші. Список команд продовжує поповнюватися після завершення усіх матчів.

Рекомендуємо

Вболівальники можуть переглянути усі поєдинки 1/32 фіналу у відкритому доступі на YouTube-каналі УПЛ ТБ.

Для сумської «Вікторії» це вже значний крок уперед у національному турнірі, а наступний етап обіцяє ще цікавіші матчі та можливість зустрітися із провідними командами України.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів