Упродовж 2–3 лютого спортсмени змагалися в естафетних гонках, де команда Сумщини показала стабільні результати та зібрала кілька нагород.
У змішаній естафеті збірна Сумської області фінішувала другою та здобула срібні медалі. До складу команди увійшли Олена Мамай, Поліна Пуцко, Андрій Мороз і Олександр Біланенко.
Срібний результат показали й сумські юніори в чоловічій естафеті. Друге місце посіли Андрій Мороз, Любомир Кобзаренко, Олександр Біланенко та Євгеній Лук’яненко. Юніорки Сумщини цього разу залишилися поза п’єдесталом. Перемогу в цій гонці святкувала команда Києва, за яку виступала Анна Седнєва — донька відомого біатлоніста з Глухова Сергія Седнєва.
За результатами всіх стартів збірна Сумської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись лише команді столиці. Таким чином сумські біатлоністи знову підтвердили високий рівень підготовки на національних змаганнях.




