Сумські біатлоністи стали срібними призерами командного заліку чемпіонату України

Сьогодні 4 лютого стало відомо, що збірна Сумської області з біатлону на чемпіонаті України виборола срібло.

Упродовж 2–3 лютого спортсмени змагалися в естафетних гонках, де команда Сумщини показала стабільні результати та зібрала кілька нагород.

У змішаній естафеті збірна Сумської області фінішувала другою та здобула срібні медалі. До складу команди увійшли Олена Мамай, Поліна Пуцко, Андрій Мороз і Олександр Біланенко.

Срібний результат показали й сумські юніори в чоловічій естафеті. Друге місце посіли Андрій Мороз, Любомир Кобзаренко, Олександр Біланенко та Євгеній Лук’яненко. Юніорки Сумщини цього разу залишилися поза п’єдесталом. Перемогу в цій гонці святкувала команда Києва, за яку виступала Анна Седнєва — донька відомого біатлоніста з Глухова Сергія Седнєва.

Рекомендуємо

За результатами всіх стартів збірна Сумської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись лише команді столиці. Таким чином сумські біатлоністи знову підтвердили високий рівень підготовки на національних змаганнях.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів