Сумські дзюдоїсти здобули три медалі на Європейському Кубку

28-29 червня в місті Словень Градець, Словенія, пройшов Європейський Кубок з дзюдо серед юніорів, де сумські дзюдоїсти вибороли три нагороди.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Збірна України на цих змаганнях здобула 12 медалей (5 золотих, 1 срібна та 6 бронзових), неофіційно вигравши командний залік.

Рекомендуємо

Своїми вміннями та завзятістю на татамі відзначилися студенти Сумського державного університету:

  • Назар Вісков виборов золоту медаль у ваговій категорії до 60 кг;
  • Олексій Болдирєв також став переможцем у категорії до 90 кг;
  • Тетяна Лімзаєва здобула бронзову медаль у категорії до 52 кг.

Пишаємося нашими спортсменами!

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів