Сумські лижники тріумфували на Чемпіонаті України, здобувши 19 нагород

Загальний здобуток команди становить 19 медалей: 5 золотих, 9 срібних і 5 бронзових.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Особливих успіхів досягли представниці жіночої команди: Анастасія Нікон двічі піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу, здобувши перемогу в спринті вільним стилем і класичні гонщики на 10 км. Вікторія Олех поповнила скарбничку команди двома срібними медалями, а Софія Шкатула – двома бронзовими.

Рекомендуємо

Серед чоловіків яскраво виступили Дмитро Романченко та Олександр Руденко, які здобули нагороди в різних дисциплінах.

Командні змагання також принесли сумським лижникам успіх: вони вибороли золоті та срібні медалі в естафетах.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів