17 вчителів з Сумщини взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року – 2023”.
Про це повідомила Сумська міськрада, пишуть Суми24.
Двоє сум’ян стали переможцями, троє лауреатами, а ще троє дипломантами з-поміж 116 учасників.
Рекомендуємо
Татьяна Густєй (ЗОШ№24) зайняла II місце й стала лауреаткою конкурсу. Леонід Сень (ЗЗСО№12) зайняв IV місце й став дипломантом конкурсу.




