Сумскі вчителі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року – 2023”

17 вчителів з Сумщини взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року – 2023”.

Про це повідомила Сумська міськрада, пишуть Суми24.

Двоє сум’ян стали переможцями, троє лауреатами, а ще троє дипломантами з-поміж 116 учасників.

Рекомендуємо

Татьяна Густєй (ЗОШ№24) зайняла II місце й стала лауреаткою конкурсу. Леонід Сень (ЗЗСО№12)  зайняв IV місце й став дипломантом конкурсу.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів