Сумського митника судитимуть за службову недбалість у пів мільйони гривень

Головному держінспектору Сумської митниці, який служив на посту “Центральному” повідомили про підозру за завдання державі збитків майже на пів мільйона гривень.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура, передає Суми24.

Зловмисник під час розмитнення як такого його не проводив, що призвело до недоотримання митних платежів на суму 484 443,98 грн. Ймовірно зловмиснику давали хабар, через який він закривав очі на закон.

Рекомендуємо

Досудове розслідування завершено.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів