Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни відсьогодні має нову очільницю — Наталію Сухоставець.
Як розповів голова Сумської обласної ради Олексій Романько, Наталія Сухоставець є досвідченим медиком та раніше працювала у Сумському державному університеті. Перед призначенням на посаду директора госпіталю вона обіймала посаду заступниці директора Центральної міської клінічної лікарні.
«Госпіталь має величезне значення для всієї області. Впевнений, що колектив підтримає нову керівницю та спільно забезпечить якісне лікування ветеранів», — зазначив Романько.
Рекомендуємо
Нагадаємо, що попередня директорка закладу Інеса Савенко була звільнена цього літа, що викликало невдоволення серед працівників госпіталю.




