Вранці 5 листопада половина Сум опинилася без світла.
Про це інформує Артем Кобзар.
Сьогодні 5 листопада відбулося аварійне відключення на одному з енергооб’єктів в Сумах. В результаті частина міста тимчасово залишилася без світла.
Рекомендуємо
Сумиобленерго повідомляє, що фахівці вже працюють над усуненням проблеми.
Причину знеструмлення за конкретною адресою можна перевірити в кабінеті споживача електроенергії E-Svitlo за особовим рахунком.
Нагадаємо, що в Сумах 5 листопада також діють ГПВ.




