Суми без світла: що трапилося

Вранці 5 листопада половина Сум опинилася без світла.

Про це інформує Артем Кобзар.

Сьогодні 5 листопада відбулося аварійне відключення на одному з енергооб’єктів в Сумах. В результаті частина міста тимчасово залишилася без світла.

Рекомендуємо

Сумиобленерго повідомляє, що фахівці вже працюють над усуненням проблеми.

Причину знеструмлення за конкретною адресою можна перевірити в кабінеті споживача електроенергії E-Svitlo за особовим рахунком.

Нагадаємо, що в Сумах 5 листопада також діють ГПВ.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів