Тенісист з Сумщини переміг на чемпіонаті України серед юніорів

На чемпіонаті України з тенісу серед юніорів до 18 років, який завершився 28 липня в Києві, вихованець тенісного клубу “Шостка” Степан Гвилава здобув блискучу перемогу.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Степан продемонстрував високий рівень майстерності та волю до перемоги, обігравши п’ятьох сильних суперників у запеклій боротьбі. Він став чемпіоном турніру.

Рекомендуємо

Окрім перемоги в одиночному розряді, Степан Гвилава разом зі своїм партнером, київським тенісистом Романом Філімою, здобув золоту медаль у парному розряді. Цей дует залишився непереможним для своїх суперників.

Також варто зазначити, що Степан взяв участь у змішаному розряді, дійшовши до чвертьфіналу.

На чемпіонаті також виступали троє тенісисток із Сум — Катерина Соловей, Заріна Парамей та Анастасія Піскова, але, на жаль, вони залишилися без медалей.

Пишаємося нашими спортсменами!

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів