На чемпіонаті України з тенісу серед юніорів до 18 років, який завершився 28 липня в Києві, вихованець тенісного клубу “Шостка” Степан Гвилава здобув блискучу перемогу.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Степан продемонстрував високий рівень майстерності та волю до перемоги, обігравши п’ятьох сильних суперників у запеклій боротьбі. Він став чемпіоном турніру.
Окрім перемоги в одиночному розряді, Степан Гвилава разом зі своїм партнером, київським тенісистом Романом Філімою, здобув золоту медаль у парному розряді. Цей дует залишився непереможним для своїх суперників.
Також варто зазначити, що Степан взяв участь у змішаному розряді, дійшовши до чвертьфіналу.
На чемпіонаті також виступали троє тенісисток із Сум — Катерина Соловей, Заріна Парамей та Анастасія Піскова, але, на жаль, вони залишилися без медалей.
Пишаємося нашими спортсменами!




