Трагедія на Конотопщині: двоє рибалок загинули, провалившись під лід

У Конотопському районі сталася трагедія – двоє чоловіків загинули під час зимової риболовлі.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

30- та 51-річний рибалки вийшли на лід, який через потепління втратив міцність, і провалилися у крижану воду.

Рекомендуємо

Правоохоронці закликають громадян бути обережними та утриматися від виходу на лід у період нестабільних погодних умов. Тонкий лід є вкрай небезпечним і може не витримати ваги людини.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів