У Бурині правоохоронці виявили арсенал зброї у місцевого мешканця

У Бурині поліцейські під час слідчих дій вилучили у 33-річного чоловіка бойові припаси, що зберігалися незаконно.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

Обшук у гаражному приміщенні виявив ручну гранату Ф-1 із запалом, а також велику кількість набоїв різного калібру. Зі слів власника, боєприпаси він нібито знайшов у лісосмузі та вирішив залишити собі.

Рекомендуємо

За результатами експертного дослідження встановлено, що виявлені предмети є справною зброєю і можуть становити загрозу для життя та безпеки. Чоловікові оголошено про підозру за фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів.

Правоохоронці нагадують: за зберігання зброї без відповідного дозволу передбачена кримінальна відповідальність. При цьому існує можливість легалізувати знайдену зброю шляхом декларування або добровільної здачі.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів