У Віктора Федорченка, який є керівником Сумської облради, віднині буде ще два нових заступники.
Про це йдеться на сторінці Сумської обласної ради, пише Суми24.
Під сесії відбулось голосування за двох заступників очільника обласної ради. Відомо, що було обрано Микиту Баню та Костянтина Товстуха.
Рекомендуємо
Загалом, участь таємному голосуванні взяли 43 депутати. Відтак, “за” двох кандидатів проголосували 40 депутатів. Один бюлетень був зіпсованим, а ще двоє обласних обранців утрималися від голосування.




