У Конотопі не лише відьми: на Сумщині викрили директора Конотопського КП на розтраті 7 млн.грн.
Про це повідомляє СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.
Як встановили слідчі СБУ, директор комунального підприємства Конотопської міськради уклав декілька десятків договорів з постачальником теплогенераторів за завищеними цінами за попередньою змовою.
Рекомендуємо
Завдяки чому він розтратив 7,7 млн.грн з бюджету міста.
Директора затримали та повідомили йому про підозру за статтею 191 та 366 КК України.
Триває слідство.




