У Конотопі не лише відьми: на Сумщині викрили директора Конотопського КП на розтраті 7 млн.грн

У Конотопі не лише відьми: на Сумщині викрили директора Конотопського КП на розтраті 7 млн.грн.

Про це повідомляє СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.

Як встановили слідчі СБУ, директор комунального підприємства Конотопської міськради уклав декілька десятків договорів з постачальником теплогенераторів за завищеними цінами за попередньою змовою.

Рекомендуємо

Завдяки чому він розтратив 7,7 млн.грн з бюджету міста.

Директора затримали та повідомили йому про підозру за статтею 191 та 366 КК України.

Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів