У Конотопі підлітки влаштували стрілянину з пневматичної зброї — поліція розслідує хуліганство

Увечері 16 квітня в місті Конотоп на території меморіального комплексу стався серйозний інцидент за участю неповнолітніх. Група підлітків — троє 17-річних хлопців і 14-річна дівчина — вступили у конфлікт з 18-річним місцевим мешканцем.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

Словесна перепалка швидко переросла у бійку, під час якої один з учасників застосував пневматичну зброю проти опонента. Момент нападу було зафіксовано на відео.

Рекомендуємо

Правоохоронці вилучили пневматичну зброю, мобільний телефон із записом події та інші докази. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею про хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням зброї.

Поліція з’ясовує всі обставини події та встановлює ролі кожного з учасників конфлікту. Також призначено низку експертиз для визначення характеру отриманих травм та точного типу зброї, яка була використана.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів