У Конотопській райраді обрали нового голову

Конотопська районна рада отримала нового керівника. На позачерговій сесії, що відбулася 24 вересня, депутати підтримали кандидатуру Віталія Глошардіна. За нього проголосували 24 з 29 обранців.

Під час засідання також ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень заступника голови райради Олексія Бойченка. Це сталося на підставі його особистої заяви.

Віталій Глошардін народився 23 лютого 1993 року у селі Підлипне. Свого часу працював водієм на Конотопському хлібозаводі, згодом обіймав посаду заступника директора з комерційної діяльності у ТОВ «ТВП». У політиці він з 2020 року як депутат Конотопської райради від партії «Слуга народу». Одружений, виховує доньку.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів