У парку імені Тараса Шевченка, що в місті Лебедин, розпочали роботи зі створення Алеї Слави.
Про це повідомила тимчасова очільниця міста Світлана Горошко, пишуть Суми24.
Локацію для Алеї обрали шляхом відкритого голосування, яке проводили восени цього року на офіційному сайті міської ради.
Рекомендуємо
На вшанування пам’яті загиблих захисників із міського бюджету виділили 650 тисяч гривень. Планується встановлення меморіальних конструкцій із фотографіями героїв, які віддали життя за Україну.
Завершити облаштування Алеї Слави мають намір до кінця 2024 року.




