У лікарні Сум помер чоловік, поранений під час удару по сміттєвозу

У лікарні сьогодні 4 лютого помер 55-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення в понеділок унаслідок ворожої атаки на території Верхньосироватської громади.

Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.

За його словами, російський безпілотник того дня прицільно вдарив по цивільній вантажівці.

Чоловік перебував усередині транспортного засобу. Отримані ним травми виявилися несумісними з життям.

Рекомендуємо

«Це ще один підтверджений випадок навмисного удару російських військ по цивільному транспорту, внаслідок якого загинула мирна людина. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого», — зазначив очільник області.

Нагадаємо, безпілотник атакував сміттєвоз, який використовувався для збору твердих побутових відходів. У результаті удару поранення отримали троє чоловіків віком 48, 55 та 56 років.

Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів