У Миколаївці на Сумщині з’явилася Алея пам’яті на честь загиблих захисників України

5 червня у Миколаївській селищній громаді Сумської області урочисто відкрили Алею пам’яті. Ця подія стала знаком глибокої вдячності, скорботи й пошани до тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

«Сьогодні ми зібралися тут, аби відкрити місце, що нагадуватиме про наших героїв – тих, хто поклав життя за рідну землю. Їхній подвиг навіки залишиться у серцях і пам’яті нашого народу», – зазначив селищний голова Сергій Пасько.

Рекомендуємо

За його словами, кожне ім’я на Алеї – це жива історія відваги, жертовності та незламного духу. «Це наші земляки – чоловіки, батьки, брати, які стали на захист Батьківщини, не шкодуючи себе», – додав він.

Очільник громади також наголосив на важливості збереження історичної пам’яті: «Ми не маємо права забути. Поки пам’ятаємо – герої живі. Поки розповідаємо дітям правду – живе Україна». За його словами, Алея пам’яті є не тільки місцем жалоби, а й символом честі та незламності українського народу.

Сергій Пасько подякував родинам загиблих за виховання мужніх синів України: «Ваш біль – це біль усієї громади. Ваші близькі – наша гордість». Наприкінці свого виступу він уклонився перед усіма воїнами, які захищають країну, й завершив словами: «Слава героям, які не повернулися з війни. Слава Україні!»

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів