Увечері 16 червня до правоохоронців Ромен звернулася бабуся, стривожена зникненням свого 9-річного онука. Жінка повідомила, що дитина пішла на прогулянку без мобільного телефона й у визначений час додому не повернулася.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
Поліція миттєво розпочала пошуки — було залучено весь особовий склад районного відділу, піднято патрулі, наряди та організовано обстеження вулиць, дворів і прилеглих територій. Завдяки злагодженим діям хлопчика вдалося знайти вже за короткий час.
Виявилося, що дитина сховалася зовсім недалеко від будинку. Як пояснив хлопчик, він посварився з бабусею через дрібницю й вирішив трохи «відпочити» від спілкування.
Поліцейські провели з дитиною та її родичами профілактичну бесіду. Вони наголосили на важливості довіри у родині, а також на необхідності постійного нагляду за дітьми молодшого віку.




