У селі Озаричі на Конотопщині зруйновано міст через Сейм: рух транспорту призупинено

У Конотопському районі, в селі Озаричі, обвалився міст через річку Сейм.

Про інцидент повідомили в Попівській сільській раді, пишуть Суми24.

Наразі проїзд цією ділянкою повністю перекрито. На щастя, внаслідок руйнування ніхто не постраждав. Тимчасово транспортний потік перенаправлено через Батурин.

Рекомендуємо

Місцевих жителів та водіїв закликають бути уважними й враховувати зміни в русі під час планування маршрутів.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів