У Середині-Буді росіяни атакували авто медиків: постраждав мирний житель

Вранці 20 серпня в Середині-Буді на Сумщині російські війська здійснили атаку дронами по автомобілю бригади медиків. Машина прибула до одного з житлових будинків, аби надати паліативну допомогу пацієнту.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

В момент удару медичний працівник знаходився у квартирі хворого, а водій чекав біля під’їзду. Обоє дивом залишилися неушкодженими.

Рекомендуємо

Втім, ворог не зупинився – повторний обстріл громади призвів до поранення місцевого чоловіка. Його оперативно госпіталізували, лікарі надають необхідну допомогу.

Українська влада вкотре наголошує: обстріли цивільної інфраструктури та напад на медичний транспорт є воєнним злочином.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів