У Шостці директора ТОВ оштрафували на 170 тисяч гривень за використання схожого бренду АЗС

Сьогодні 12 травня на Сумщині оштрафували власника АЗС, який використовував фейковий логотип, який дуже схожий на логотип більш успішного конкурента.

Шосткинська окружна прокуратура виступила в суді з публічним обвинуваченням щодо 55-річного директора ТОВ, якого звинувачували у незаконному використанні об’єктів інтелектуальної власності.

Слідство встановило, а прокурор у суді довів, що підприємство орендувало дві автозаправні станції та займалося роздрібним продажем пального. Під час роботи керівник ТОВ розмістив на інформаційних табло зображення, яке було настільки схожим на логотип іншого приватного підприємства, що могло вводити споживачів в оману щодо фактичного надавача послуг.

Експертні дослідження підтвердили: використане позначення є подібним до торговельної марки іншого підприємця до ступеня змішування, тобто його можна сплутати з оригінальним брендом.

Рекомендуємо

За даними сторони обвинувачення, такі дії підприємця завдали власнику бренду значних збитків — понад 32 млн 312 тис. грн.

У суді обвинувачений провину не визнав. Втім, суд визнав його винним за ч. 3 ст. 229 КК України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 170 тис. грн.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів