У Шостці горів житловий будинок

У Сумській області горів будинок.

Про це йдеться у релізі від служби ДСНС Сумщини, пише Суми24.

У ньому зазначено, що 18 березня сталось займання в житловому будинку по вул. Шкільна у м. Шостка.

Рекомендуємо

Допоки прибули рятуальники, Нвогонь охопив перекриття  площею до 1 кв. м, а також стіни на площі до 4 кв. м. Окрім цього, горіли речі домашнього вжитку.

Під час гасіння у одній з кімнат на дивані вогнебоці знайшли непритомну господарку власницю. Вона – 1978 р.н. Її медики забрали до лікарні.

Загасити вдалось протягом години. Ймовірно, причиною пожежі є коротке замикання електромережі.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів