У Сумах через проблеми з електроенергією було знеструмлено частину об’єктів КП «Міськводоканал». Через це тимчасово припинили роботу водозабори, а також зупинено рух тролейбусів у місті.
Міська влада звертається до мешканців, у домівках яких наразі відсутнє водопостачання, з проханням із розумінням поставитися до ситуації. Профільні служби вже працюють над усуненням наслідків аварії та відновленням стабільної роботи систем.
Після нормалізації енергопостачання подачу води обіцяють відновити в повному обсязі.
Рекомендуємо
З питань можна звертатися до диспетчерської служби КП за телефонами: 050 407-81-10, 067 548-21-12.
Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.




