У Сумах чоловіка викрили на зберіганні небезпечних наркотиків

У Сумах правоохоронці затримали чоловіка, який зберігав наркотики.

Про це йдеться у релізі від поліції Сумщини, пише Суми24.

Відомо, що у місті правоохоронці викрили чоловіка, якому 38 років на зберіганні та розповсюдження наркотичних речовин серед місцевих мешканців.

Рекомендуємо

При огляді у нього знайшли канабіс, який є дуже небезпечним наркотиком, а також метадон — 28 пігулок.

Наразі триває ряд експертиз, а також кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 ККУ.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів