У Сумах тривають активні роботи з подолання наслідків ворожого обстрілу, який стався ввечері 21 липня. Координацію усіх дій забезпечує заступник міського голови Станіслав Поляков. Влада, рятувальники, комунальні служби та волонтери працюють у посиленому режимі, аби допомогти постраждалим мешканцям.
Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.
На території дитячого садка №22 розгорнуто оперативний штаб. Тут мешканці можуть отримати консультації, подати заяви на обстеження пошкодженого житла, а також звернутися до правоохоронців щодо кримінального правопорушення. Для оформлення звернення необхідно мати при собі документи, що підтверджують право власності, паспорт, ІПН та технічний паспорт на житло.
Штаб у дитсадку №22 працюватиме до 17:00.
Усі постраждалі можуть звертатися за допомогою як у самій установі, так і на місцях ураження, повідомили в Сумській міській військовій адміністрації.

Видача будматеріалів і аварійні ремонти
На локаціях біля будинків №125 та №135 організована видача будівельних матеріалів для аварійного ремонту житла. Місцеві жителі можуть отримати необхідні ресурси, щоби власноруч усунути пошкодження. Тим часом на місцях працюють комунальні служби, підрозділи ДСНС та благодійники.
Стан поранених і масштаби руйнувань
Внаслідок ворожого удару постраждали п’ятеро людей, серед яких — дитина. Двоє дорослих перебувають у лікарні. Пошкоджено шість багатоповерхівок — вибиті вікна, балкони, дверні рами. Також зруйновано 18 автомобілів.
Один із будинків тимчасово залишився без газу та електрики. На ранок 22 липня газопостачання вже відновлено, електромережі — у процесі ремонту. Також тривають роботи з відновлення контактної мережі тролейбусів.




