У Сумах нетвереза жіночка не роз’їхалася з електроопорою

У центрі Сум 9 грудня пізно ввечері на площі Покровській автомобіль Audi виїхав на бордюр і врізався в електроопору.

За кермом була 22-річна жінка, яка до всього була й в стані алкогольного сп’яніння.

Про це інформує ГУНП Сумщини.

Правоохоронці встановили, що вона рухалася з небезпечною швидкістю й не врахувала дорожню ситуацію, через що авто спочатку зачепило бордюр, а потім ударилося об стовп.

Рекомендуємо
У Сумах нетвереза 22-річна водійка без документів влаштувала ДТП: жіночка не роз'їхалася з електроопорою
Місце ДТП/ Фото ГУНП

Під час спілкування з водійкою патрульні помітили характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Проте проходити огляд вона відмовилася. Документів, які б підтверджували право керувати автомобілем, жінка також не надала.

У підсумку інспектори оформили три адмінматеріали: за керування без документів, за порушення ПДР, що призвело до ДТП, та за відмову від огляду на стан сп’яніння.

У Сумах нетвереза 22-річна водійка без документів влаштувала ДТП: жіночка не роз'їхалася з електроопорою
Наслідки ДТП/ Фото ГУНП
Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів