29 серпня 2025 року у Сумах та Сумській міській територіальній громаді оголошено День жалоби. Відповідне рішення ухвалили у міській раді як знак скорботи за загиблими під час масованого ракетного обстрілу Києва, що стався 28 серпня.
Внаслідок ворожої атаки загинули мирні жителі, серед них — діти. Трагедія сколихнула всю країну, а сум’яни разом з іншими громадами України вшановують пам’ять загиблих та висловлюють співчуття їхнім родинам.
У день жалоби на адміністративних будівлях та в установах міста буде приспущено Державний Прапор України. Також у громаді обмежать проведення святкових та розважальних заходів.




