28 січня в Сумах зафіксували ще один випадок підпалу поштового відділення, розташованого на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку.
Про це інформує ГУНП Сумщини.
Невідома на той момент особа облила вхідні двері відділення легкозаймистою рідиною та підпалила їх, унаслідок чого було пошкоджено майно установи.
Оперативникам СБУ спільно зі співробітниками карного розшуку знадобилося лише кілька днів, щоб встановити причетного до злочину. Ним виявився 22-річний житель Сум.
Правоохоронці з’ясували, що до підпалу його спонукали російські вербувальники, які діяли через соціальні мережі, маскуючись під сайт знайомств.

Наразі підозрюваного затримано, йому повідомлено про підозру за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, що 30 січня 2026 СБУ вже зловила іншого палія поштового відділення в Сумах.
Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.




