У Сумах представили нового керівника поліції

У Сумах сьогодні 11 грудня офіційно представили нового тимчасового керівника відділення поліції № 4.

Особовому складу його представив заступник начальника Головного управління Нацполіції в Сумській області Олексій Берещук. Новим т.в.о. очільника став майор поліції Сергій Вербицький.

Про це інформує ГУНП Сумщини.

Сергій Вербицький служить у системі МВС і Нацполіції понад 19 років. За цей час він пройшов шлях від інспектора патрульної служби до керівника різних підрозділів у Сумській та Одеській областях, включно з карним розшуком та превентивними підрозділами.

Рекомендуємо

У своєму зверненні Вербицький подякував за довіру та підкреслив готовність організувати роботу відділення максимально ефективно.

Хто такий Сергій Вербицький

В ГУНП він вже 9 років:

  • починав як інспектор патрульної служби;

  • був опером карного розшуку;

  • працював з  “проблемними” підлітками в кримінальній поліції;

  • очолював підрозділи ГУНП в Одеській та Сумській областях.

Тепер майор Вербицький обіцяє забезпечити злагоджену роботу 4-го відділення.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів