Особовому складу його представив заступник начальника Головного управління Нацполіції в Сумській області Олексій Берещук. Новим т.в.о. очільника став майор поліції Сергій Вербицький.
Про це інформує ГУНП Сумщини.
Сергій Вербицький служить у системі МВС і Нацполіції понад 19 років. За цей час він пройшов шлях від інспектора патрульної служби до керівника різних підрозділів у Сумській та Одеській областях, включно з карним розшуком та превентивними підрозділами.
У своєму зверненні Вербицький подякував за довіру та підкреслив готовність організувати роботу відділення максимально ефективно.
Хто такий Сергій Вербицький
В ГУНП він вже 9 років:
починав як інспектор патрульної служби;
був опером карного розшуку;
працював з “проблемними” підлітками в кримінальній поліції;
очолював підрозділи ГУНП в Одеській та Сумській областях.
Тепер майор Вербицький обіцяє забезпечити злагоджену роботу 4-го відділення.




