У Сумах проходять навчання з цивільного захисту населення

З 16 по 19 травня у Сумах проходитимуть навчання з цивільного захисту населення. Вони мають на меті підготувати усі служби до злагодженої роботи на випадок, якщо ворог використає зброю масового ураження. 

Про це інформує Сумська міська рада, пишуть Суми24.

Навчання проходитимуть чотири дні й мають на меті перевірити готовність всіх служб надзвичайного реагування до будь-яких складних ситуацій, наприклад спроможність швидко організувати евакуацію населення.

Рекомендуємо

Також в рамках навчання тестуватимуть систему сповіщення населення про надзвичайні ситуації. Це відбуватиметься 18 та 19 травня, тому населення просять зберігати спокій.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів