У Сумах тестують тепломережі: у місті відключили гарячу воду до кінця травня

У Сумах почалося щорічне тестування тепломережі й містяни залишилися без гарячої води до 31 травня.

Сумська міська рада повідомила про початок перевірки тепломережі на сторінці у фейсбуці, пишуть Суми24.

Цього року зупинка котельної відбулася 30.04.2023 і мешканцям міста відключили гарячу воду. Таке рішення було прийнято Сумською міськрадою через загальнонаціональні заходи з питань енергетичної безпеки. Наразі триває випробування тепломереж під високим тиском, яке закінчиться 31 травня.

Рекомендуємо

У коментарях під відповідним дописом у соцмережі містяни висловили своє обурення, бо населенню були доведені графіки поступового відключення гарячої води, яки виявилися недійсними. Також мешканці Сум здивовані тим, що таке рішення не оприлюднили завчасно.

Не заспокоює обурених містян навіть думка про економію на комуналці. Як пишуть вони у коментарях “на вулиці холодно, а й ще і воду гарячу відключили” і вимагають пояснень від голови Сумської міськради, чому це було таке екстрене рішення і не можна було дочекатися тепла.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів