У Сумах тривають роботи з ліквідації наслідків ракетного удару

Екстрені служби активно займаються усуненням руйнувань. Спеціальна техніка використовується для розвантаження будівельних матеріалів, а фахівці ДСНС за допомогою верхолазного обладнання демонтують аварійні конструкції у постраждалих багатоповерхівках.

Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.

На місці трагедії працюють кінологічні розрахунки. Також рятувальники здійснюють тимчасове відновлення покрівель та встановлення вибитих вікон.

Рекомендуємо

До ліквідації наслідків залучені всі необхідні служби та громадські організації, серед яких ГО “Проліска”, Товариство Червоного Хреста України, БО “БаЛу”, БФ “Жито. Сіємо добро”, ГО “Добробат” та ГО “Nova Ukraine”. Волонтери забезпечують постраждалих будівельними матеріалами, зокрема OSB, та допомагають у встановленні вибитих вікон.

За останніми даними, унаслідок атаки травмовано 99 осіб, серед них 76 дорослих та 23 дитини.

Комунальні служби працюють над відновленням електро-, газо- та водопостачання, а також системи опалення.

Для рятувальників, волонтерів та постраждалих організовано гаряче харчування.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів