У Сумах вперше провели операцію на відкритому серці

У Сумах працівники медичної служби провели операцію на відкритому серці.

Про це повідомляють на сторінці Сумської міськради, пише Суми24.

Відомо, що дану операцію проводили лікарі з Центральної міської клінічної лікарні міста, а також їм допомагали колеги з Інституту серця МОЗ України.

Рекомендуємо

Варто зазначити, що раніше подібних операцій у медицині області не було зафіксовано. Це свідчить про те, що медицина області почала підвищувати рівень у кваліфікованій кардіохірургії.

Додамо, що раніше заклади провели спільно в Сумах 5 трансплантацій серця для пацієнтів.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів