У Сумах працівники медичної служби провели операцію на відкритому серці.
Про це повідомляють на сторінці Сумської міськради, пише Суми24.
Відомо, що дану операцію проводили лікарі з Центральної міської клінічної лікарні міста, а також їм допомагали колеги з Інституту серця МОЗ України.
Рекомендуємо
Варто зазначити, що раніше подібних операцій у медицині області не було зафіксовано. Це свідчить про те, що медицина області почала підвищувати рівень у кваліфікованій кардіохірургії.
Додамо, що раніше заклади провели спільно в Сумах 5 трансплантацій серця для пацієнтів.




